Şehri Sanat Baklavaları
  • ISO 9001
    Kalite Yönetimi

  • HACCP
    Gıda Güvenliği


Şehr-i Sanat Bayii Sorumlusu Ahmet Avcı’dan çağrı
Kendi işinizin patronu olun…

Şehr-i Sanat Baklavacısı Bayii Sorumlusu Ahmet Avcı tüm girişimcilere kendileriyle çalışma yapmaları ve bayileri olmaları için çağrı yaptı. Gelin Şehr-i Sanat Baklavacısının bayisi olun, marka olun, kendi işinizin patronu olun. Avcı “Bayimiz olduğunuzda tüm donanımlarını, aparatlarını 69 bin TL'ye, her şeyiyle bizim kuracağımız baklava mağazasını size 9 gün içinde teslim ediyoruz. Mağazanızın tüm baklava, tatlıların tedarikini de yine biz size pişmiş ve şerbetli olarak haftanın 6 günü taptaze günlük olarak sevk ediyoruz” dedi.

Ahmet Avcı, 9 günde kurup size teslim ettiğimiz mağazanızda kendi işinizin başına geçerek paranızı kazanmaya başlayacaksınız. Kuracağımız mağazadan ciro bazında ücret de talep etmiyoruz. Kuracağımız baklava mağazasıyla aynı zamanda istihdam sağlayacaksınız, katma değer üreteceksiniz. Bir kaç yakınınıza bile iş ve aş imkanı sağlayacaksınız” diye konuştu.

Şehr-i Sanat Baklavacısı’nın şu anda Tekirdağ ve İstanbul’da birçok bayi mağazasına ulaştığına da dikkat çeken Ahmet Avcı, “Bizim kurduğumuz mağazalarda artık gönül dostumuz olan arkadaşlarımız para kazanıyorlar, işlerinin patronluğunun keyiflerini sürüyorlar” açıklamasını yaptı. Şehr-i Sanat Baklavacısının marka güvenini arkasına alarak sektöre girecek tüm girişimcilerin kısa sürede, günlük üretilen ve sevk edilen, glikozsuz, taş fırında pişen, oklava yufkası, %100 el işçiliği, pancar şekeri, 1'inci kalite hammadde, nitelikli, lezzetli 50 çeşit baklava, tatlı çeşitleriyle yeni bayilerinin lezzet markası olmayı başaracaklarının teminatını da verdiklerini kaydeden Avcı, “Tüm girişimcilerimizi 0850 466 37 66 veya 0532 370 43 43 no’lu telefonlardan aramalarını veya www.sehrisanatbaklava.com resmi sitemizi ziyaret ederek bilgi almalarını ve sıradaki bayimiz olmalarını bekliyoruz” dedi.

Şu ana kadar binlerce konuğumuz Şehr-i Sanat baklavalarının kalitesiyle, lezzetiyle ve damak tadıyla tanıştı. Çok farklı boyutta ve nitelikte gönül dostlukları kazandık. “Öncelikle bizi marka yapan, tercih eden, dostluklarımızın pekişmesine katkıda bulunarak çevresine tavsiye eden, kaliteyi ortaya koyan her ürünümüze teveccüh gösteren tüm konuklarımıza en kalpten teşekkürü borç biliyorum. Biz, her markanın kazanç sağladığı bölgesine bir şekilde vefa borcunu ödemesi gerektiği gerçeğiyle yola çıkmış bulunuyoruz. Anadolu’da marka olmuş birçok firma, bulundukları bölgeyle ilgili çok önemli yatırımlara imza atmış, oluşturdukları katma değerle, sağladıkları istihdamla bölgelerinin önünü açmışlardır. Biz de marka olma misyonumuzu ve vizyonumuzu, bölgemiz adına omuzladığımız vefamızı yine geleceğimizin teminatı çocuklarımızın yetişmesini sağlayacak bu eserle göstermeyi bir borç biliyoruz. Bölgemiz adına önemli bir gelecek vizyonunu ortaya koyduğumuzu ifade etmek istiyorum. “Umuyoruz ki, bizim bu kararlılığımız bölgemizde faaliyet gösteren birçok firmanın da yine bölgemize yatırım yapma, önemli eserler kazandırma kararını da gözden geçirmesine fırsat sağlayacaktır. Böylece bölgemizde kazanan, katma değer üreten tüm firmalarımız geleceğimize ışık tutan eserler bırakma yönünde kararlar alacaklardır. Şehr-i Sanat’ın kalitesini, lezzetini tercih eden her konuğumuz satın aldıkları her ürünümüzle, geleceğe emin adımlarla yürüyen neslimize eğitim yuvası olacak bir çabanın parçası olacaklardır. Bu anlamlı hedef projemizin çocuklarımızın eğitim teminatı olacağını, “bana bir harf öğretenin kırk yıl kölesi olurum medeniyetini temsil eden bizler, elbette ki bölgemize bu yatırımımızla önemli bir açılımı da ortaya koymuş olacağız. “Hayatta en hakiki mürşit ilimdir” diyerek önümüzü görmemizi sağlayan Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün çok önemli bir mirasını ortaya koyma fırsatını da bulmuş olacağız. Yaptıracağımız okulda yetişen her öğrenci bizim geleceğimiz olacaktır. “En değerli yatırım insana yapılan yatırımdır” sözünü prensip olarak kabul ederek attığımız bu adımın değerini ortaya koyarak inşa ettireceğimiz okulun bölgemizde çok önemli bir gelecek ışığı olacağını söyleyebiliriz. Elele vermeliyiz ve bölgemize her birimiz unutulmaz eserler kazandırmalıyız.” Türkiye’yi gelecek asırlara taşıyacak nesillerin yetiştirilmesinde bir nebze de olsa katkıda bulunacak bu projemizin bölgemiz için umut ve ümit olması dileğinde bulunuyorum.


Bayii Dış Uygulamamız⬇️ YASAL UYARI ⬇️

6769 Sayılı Sınai Mülkiyet Kanunu 4.Kısım Madde: 24 lisans kanunu gereği 30 Emtiası olan Şehr-i Sanat Baklavacısı adı ile baklava ve tatlı satış bayiliği (Franchising) verebilen yine yasal olarak tabelası altında baklava ve tatlı satışı yapabileceğiniz "TEK YETKİLİ" olan Şehr-i Sanat Baklavacısı bir Murat Çalık markasıdır. Sözleşme öncesi 30 emtiası olan bu tescil belgesini görmeyi unutmayınız.

Saygılarımızla
Ahmet AVCI
Şehr-i Sanat Baklavacısı / Bayii Sorumlusu