Şehri Sanat Baklavaları

Girişimciler bu teklifi kaçırmayın, üzülürsünüz! Baklava, tatlı sektöründe kendi işinizin patronu olun!Şehr-i Sanat Baklavacısı Yönetim Kurulu Başkanı Murat Çalık’tan, kendi işini kurmak isteyen girişimcilere kaçırılmayacak teklif. Tüm donanımlarıyla, aparatlarıyla 9 günde baklava, tatlı mağazanızı kuralım, paranızı kazanmaya başlayın. İsim hakkı, bayilik ücreti, franchise ücreti yok. Baklava, tatlı tedarikleriniz pişmiş ve şerbetli olarak günlük bizden. Sadece 69 bin TL’ye anahtar teslim kuruyoruz...

Şehr-i Sanat Baklavacısı Yönetim Kurulu Başkanı Murat Çalık, tüm girişimcilere çağrı yaptı; “Bu teklifimizi kaçırmayın, baklava, tatlı sektöründe kendi işinizin patronu olun. Şehr-i Sanat Baklavacısı’nın bayisi olun” dedi. İstanbul’da bulunan girişimcilere seslenen Çalık, “Tabela parası vermeyeceksiniz, franchise ücreti ödemeyeceksiniz. Tüm donanımlarını, aparatlarını 69 bin TL'ye, her şeyiyle bizim kuracağımız baklava mağazasını size 9 gün içinde teslim ediyoruz. Mağazanızın tüm baklava, tatlıların tedarikini de yine biz size pişmiş ve şerbetli olarak günlük sevk ediyoruz. Baklavamı nerden alacağım diye düşünmeyeceksiniz. 9 günde kurup size teslim ettiğimiz mağazanızda kendi işinizin başına geçerek paranızı kazanmaya başlayacaksınız. Kuracağımız mağazadan ciro bazında ücret de talep etmiyoruz. Kuracağımız baklava mağazasıyla aynı zamanda istihdam sağlayacaksınız, katma değer üreteceksiniz. Bir kaç yakınınıza bile iş ve aş imkanı sağlayacaksınız” diye konuştu.

Şehr-i Sanat Baklavacısı’nın şu anda Tekirdağ ve İstanbul’da birçok bayi mağazasına ulaştığına da dikkat çeken Çalık, “Bizim kurduğumuz mağazalarda artık gönül dostumuz olan arkadaşlarımız para kazanıyorlar, işlerinin patronluğunun keyiflerini sürüyorlar” açıklamasını yaptı. Şehr-i Sanat Baklavacısının marka güvenini arkasına alarak sektöre girecek tüm girişimcilerin kısa sürede, günlük üretilen ve sevk edilen, glikozsuz, taş fırında pişen, oklava yufkası, %100 el işçiliği, pancar şekeri, 1'inci kalite hammadde, nitelikli, lezzetli 50 çeşit baklava, tatlı çeşitleriyle yeni bayilerinin lezzet markası olmayı başaracaklarının teminatını da verdiklerini kaydeden Çalık, “Tüm girişimcilerimizi 0850 466 37 66 veya 0532 370 43 43 no’lu telefonlardan aramalarını veya www.sehrisanatbaklava.com resmi sitemizi ziyaret ederek bilgi almalarını ve 23'üncü bayimiz olmalarını bekliyoruz” dedi.


Bayii Dış Uygulamamız⬇️ YASAL UYARI ⬇️

6769 Sayılı Sınai Mülkiyet Kanunu 4.Kısım Madde: 24 lisans kanunu gereği 30 Emtiası olan Şehr-i Sanat Baklavacısı adı ile baklava ve tatlı satış bayiliği (Franchising) verebilen yine yasal olarak tabelası altında baklava ve tatlı satışı yapabileceğiniz "TEK YETKİLİ" olan Şehr-i Sanat Baklavacısı bir Murat Çalık markasıdır. Sözleşme öncesi 30 emtiası olan bu tescil belgesini görmeyi unutmayınız.