Şehri Sanat Baklavaları

Biz Kimiz?

Zanaatkarlık ve esnaflık ruhu ile…

Biz, baklavanın odun ateşinde pişirildiği ve lezzet harmanının ağız tadınıza en uygun hale getirildiği, mağazamızda sıcak ve soğuk içeceklerle servis edildiği bir firmayız.

Biz, baklavanın ana vatanı olan Gaziantep’teki gibi tatlı severlerimizin damak tadına en uygun, en lezzetli ve en kaliteli şekilde sunabilmek için hizmet veriyoruz.

Biz, HACCP ve ISO kalite standartlarında baklava ve börek çeşidi üreterek tüketicilerimizin beğenisine sunmaktayız.

Biz, baklavayı sadece Trakya’da değil, Türkiye’nin marka ismi yapabilmek için çabalayan bir firmayız.

Biz, bir adım yakınınızdayız. Mağazalarımızla haftanın 7 günü 07.00 - 01.00 saatleri arasında baklava lezzetini tadabileceğiniz, sevdiklerinizle huzur bulabileceğiniz bir mekanız.

Biz, özel günlerinizde ise sevdiklerinize bu eşsiz lezzeti not kağıdınız ile adrese teslim edebileceğimiz bir firmayız.

Biz, el emeği ile teknolojinin yeniliklerini harmanlayarak, usta ellerin lezzeti hamura nakşetmesiyle süregelen lezzet kervanımıza katılımı her geçen gün daha da artıran bir firmayız.

Başta baklava olmak üzere Türk mutfağının geleneksel tatlılarının önemli temsilcilerinden birisi olan Şehr-i Sanat Baklavacısı olarak biz, sadece mağaza konsepti ve perakende hizmetleri veren değil aynı zamanda toplu yemek üretim firmalarına, süper marketlere, pastanelere, restoran ve otellere de toptan satış ve dağıtım konularında hizmet veren bir firmayız.